Tipobet955 Giremiyorum Yeni Adresi Tipobet959.com

logo (2)
 
tipohesapac
 
Curacao lisanslı Tipobet’e giremiyorum diyorsanız giriş adresinin değiştiğini, Tipobet’e anında giriş için yeni adresi olan tipobet959 kullanılmaktadır.

Şirketin ülkemiz kanunlarına göre lisans almayışı sebebiyle BTK, Tipobet ve bu şekildeki bahis sitelerini engellemektedir. Haliyle müşteriler de erişim problemleri yaşamakta ve Tipobet yeni adresi öğrenmeye çalışmaktadırlar.

Site yönetimi, engelleme gerçekleştikten sonra domain adresini güncellemektedir ve bu sebeple Tipobet giriş adresi devamlı değişmektedir.

En son yaşanan durum nedeniyle Tipobet giriş adresi Tipobet955.com engellendi ve Tipobet yeni giriş adresi Tipobet959.com oldu. Şayet bu site de engelleme ile karşı karşıya kalırsa domain adresi yeniden değişecektir.

Bu yüzden gerekli takibi yapmanızı ve detayları öğrenmenizi tavsiye ediyoruz. Tipobet, kayıtlı kullanıcılarına bilgilendirmeyi sms ve e-posta üzerinden yapmaktadır. Ancak siteye kayıtlı olmayanlar bilgileri bizden rahatlıkla öğrenebilirler.
Tipobet’e erişim için DNS ayarlarınızla oynamanızın gerekmediğini de ekstradan bildirelim. Yani cep telefonları, tabletler ve bilgisayarlar aracılığıyla tipobet959.com adresine girilebilmektedir.

Eğer girdiğiniz site engellendiyse ve giriş adresini hiçbir yerde bulamadıysanız eski adrese VPN programlarıyla girerek yeni siteyi öğrenebilirsiniz. Tipobet, otomatik olarak yeni siteye aktardığı için bilgilerinizi bu şekilde taze tutabileceğinizi belirtelim. Ancak engellenen siteye VPN olmadan girmek imkansızdır.
 
tipohesapac
 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir